fbpx

follow us:

Na czym polega mezoterapia igłowa?

Na czym polega mezoterapia igłowa?

Na czym polega mezoterapia igłowa?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, na czym polega mezoterapia igłowa? Ta nowoczesna forma terapii, szeroko stosowana w medycynie estetycznej, zawładnęła światem beauty i zdrowia, dostarczając niezliczone korzyści skórze. Zanim zdecydujesz się na zabieg, warto wiedzieć, jak on przebiega, kto może z niego skorzystać oraz jakie efekty można osiągnąć dzięki niemu. Czytaj dalej, a my postaramy się  rozwiać wszystkie wątpliwości.

Na czym polega mezoterapia igłowa?

Mezoterapia igłowa to zabieg z zakresu medycyny estetycznej, który polega na wprowadzeniu do skóry specjalnych substancji aktywnych przy użyciu cienkich igieł. Lekarz wykonuje serię mikronakłuć na twarzy z odżywczym koktajlem na bazie witamin, aminokwasów i kwasu hialuronowego aplikowanego bezpośrednio pod skórę. Ta precyzyjna metoda ma na celu podanie aktywnych składników terapeutycznych dokładnie tam, gdzie są najbardziej potrzebne. Aby efekty były zadowalające, konieczna jest wcześniejsze konsultacja oraz omówienie oczekiwań Pacjenta. W ten sposób lekarz dobierze najlepszy dla Ciebie preparat, który sprawi, że skóra zyska promienny, młodzieńczy wygląd.

face

Kto powinien zdecydować się na ten zabieg?

Mezoterapia igłowa jest dedykowana przede wszystkim osobom, które chcą poprawić wygląd i kondycję swojej skóry. Idealnie nadaje się dla tych, którzy borykają się z problemami takimi jak: utrata elastyczności skóry, zmarszczki, blizny, czy problemy z trądzikiem. Niezależnie od tego, czy masz 18, czy 55 lat, jeśli czujesz, że Twoja skóra wymaga odnowy i wsparcia, mezoterapia igłowa to zabieg dla Ciebie. Mogą z niej korzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Zabieg jest przeprowadzany przez wykwalifikowanego lekarza, który umiejętnie wprowadza substancje aktywne pod skórę tak, by ich działanie było skuteczne i przyniosło widoczne rezultaty. Co ważne, dzięki indywidualnemu podejściu do każdego pacjenta, zabieg można dostosować do różnych typów skóry

Jakie efekty daje mezoterapia igłowa?

Wybierając mezoterapię igłową, możesz liczyć na widoczne efekty już po pierwszym zabiegu. Poprawa jędrności skóry, redukcja drobnych zmarszczek, a także wygładzenie blizn to tylko niektóre z korzyści. Aby efekty utrzymały się dłużej i były lepiej widoczne, warto zdecydować się na kilka serii zabiegów. Zadbaj o swoją skórę w naszym gabinecie medycyny estetycznej w Krakowie, a Twoja skóra z pewnością Ci się odwdzięczy! 

Landing_revTop

Mezoterapia igłowa w gabinecie Estetyczne Rewolucje

Dzięki mezoterapii igłowej skóra staje się jędrniejsza, odżywiona i nawilżona. Wiesz już, na czym polega mezoterapia igłowa, dla kogo jest przeznaczona oraz jakie daje efekty. Jeśli sądzisz, że jest to zabieg dla Ciebie, umów się na wizytę do naszego lekarza lub kosmetologa i wspólnie ustalcie sposób działania. Do każdego Pacjenta podchodzimy z uwagą i zaangażowaniem, by jak najlepiej zrozumieć potrzeby Twojego organizmu. Zapisz się na wizytę w Krakowie i przekonaj się, jak zmieni się Twoja skóra. Nasze zabiegi to nie tylko leczenie blizn czy redukcja zmarszczek. To inwestycja w Twoje zdrowie, dobre samopoczucie oraz większą pewność siebie, a to jest przecież najważniejsze.
 

Post a comment