fbpx

follow us:

Masaż klasyczny Kraków

Masaż klasyczny Kraków

Przeciągasz się po całym dniu spędzonym w pracy. Niby nic Cię nie boli, ale czujesz że Twoje mięśnie są skostniałe. Zamiast czekać aż ból stanie się nieznośny, może warto zająć się tym wcześniej?

Czym różni się masaż klasyczny od innych?

W porównaniu do masażu tkanek głębokich,  ta forma masażu stosuje umiarkowany nacisk. Dzięki temu jest on bardziej odpowiednim dla osób szukających relaksu i odprężenia bez intensywnego nacisku. Nie jest to jednak “delikatne mizianie” jak przy masażu relaksacyjnym.

Masaż klasyczny
Masaż klasyczny to okazja, by zatrzymać się na chwilę i skupić na całym ciele

Jakie efekty daje masaż klasyczny?

Masaż całego ciała jest dobrą okazją, żeby przyjrzeć się bliżej swojemu ciału.


Już po pierwszej wizycie możesz zauważyć, że Twoje mięśnie są rozluźnione, a dyskomfort który czułaś od jakiegoś czasu odpuścił.
Ciepły dotyk, relaksująca muzyka i pachnące olejki pozwalają Ci odciąć się na chwilę od codzienności. To chwila, kiedy możesz się odstresować i rozluźnić. Jeśli przyjdziesz na wizytę wieczorem, efekty zobaczysz także w nocy. Nie tylko łatwiej będzie Ci zasnąć, ale też sen będzie lepszej jakości.

 

Jeśli regularne masaże staną się Twoją nową rutyną, to po kilku wizytach możesz zauważyć efekty takie jak:

Oddając swoje ciało w obce ręce, wiemy jak ważny jest profesjonalizm. Masaże w naszym gabinecie wykonywane są wyłącznie przez doświadczonych fizjoterapeutów. 

Nie musisz decydować przed wizytą, jaki masaż będzie dla Ciebie najlepszy. Jeśli masz wątpliwości, możesz przyjść na konsultację i powiedzieć fizjoterapeutce, jakiego efektu oczekujesz. To sprawi, że wizyta będzie dopasowana do Twoich prawdziwych potrzeb. 

Masaż klasyczny

187,50 PLN

150 PLN

Godzinny masaż klasyczny połączony z konsultacją fizjoterapeutyczną

„Starzenie się to stan umysłu.

Należy zachować entuzjazm i ciekawość”

Coco Chanel

kontakt@estetycznerewolucje.pl

tel.: (48) 503 722 734

Instagram