fbpx

follow us:

Aquapeeling Kraków

Aquapeeling Kraków

Chcesz zadbać o swoją cerę i poprawić jej wygląd? W gabinecie medycyny estetycznej i kosmetologii Estetyczne Rewolucje w Krakowie znajdziesz nowoczesne rozwiązania, takie jak aquapeeling.

Jak działa aquapeeling Kraków?

Peeling wodny łączy zalety peelingu i próżni. Oczyszcza skórę, usuwa zanieczyszczenia, zaskórniki. Do tego pomaga w  regeneracji i odnowie skóry.

Jak przebiega proces?

Hydradermabrazja zaczyna się od dokładnego oczyszczenia skóry. Potem kosmetolog używa specjalistycznych końcówek do urządzenia, które za pomocą strumienia wodnego pod ciśnieniem oraz próżni usuwają martwe komórki naskórka, zaskórniki i zanieczyszczenia. Dodatkowo etap ten pobudza mikrokrążenie, co wpływa na poprawę jędrności i elastyczności skóry.

Dla jakich typów skóry przeznaczona jest hydrodermabrazja w Krakowie?

Zabieg ten jest odpowiedni dla większości typów skóry, w tym dla osób z cerą tłustą, mieszana, ze skłonnością do trądziku czy z rozszerzonymi porami. Aqua peeling Kraków może być także stosowany jako metoda regeneracji skóry po narażeniu na szkodliwe działanie promieni słonecznych.

Aquapeeling Kraków - okres rekonwalescencji

Jednym z atutów hydrodermabrazji jest krótki okres rekonwalescencji. Po zabiegu skóra może być nieco zaczerwieniona i wrażliwa, ale te objawy ustępują zazwyczaj w ciągu kilku godzin. Kosmetolog doradzi Ci w kwestii pielęgnacji skóry po zabiegu, co przyczyni się do szybszej regeneracji i utrzymania efektów na dłużej.

Jak często powinno się wykonywać hydrodermabrazję?

To zależy. 

Jeśli masz problemy ze skórą, trądzik lub rozszerzone pory, przyjdź powtórz zabieg od 2 do 4 razy, w odstępie 3-4 tygodni. 


Jeśli Twoja skóra wygląda zdrowo i chcesz żeby tak zostało, odwiedź nas
raz na 2-3 miesiące. 

 

Oczywiście ostateczna decyzja dotycząca procesu kuracji zależy od indywidualnych cech pacjenta. 

Aquapeeling
Aquapeeling to bezpieczny i skuteczny sposób na odmłodzenie skóry twarzy, nawet dla kobiet w ciąży lub tych, które karmią piersią.

Kosmetolog Kraków w centrum miasta - Estetyczne Rewolucje

W gabinecie medycyny estetycznej i kosmetologii “Estetyczne Rewolucje” pacjenci mogą liczyć na wysoką jakość usług, profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego przypadku. Dowiedz się więcej na temat innych zabiegów wykonywanych w naszym gabinecie w Krakowie: 

Ile kosztuje zabieg?

W naszym gabinecie oferujemy cztery zabiegi bankietowe – peeling wodny z funkcją próżnilifting jonowymultipolarny RF oraz peeling kawitacyjny ultradźwiękowy. Dla Twojego komfortu podczas wizyty łączymy je w jeden zabieg. Już nie musisz zastanawiać się, który z nich wybrać. Po prostu rezerwujesz „zabieg bankietowy” na Booksy możesz cieszyć się czterema zabiegami w cenie jednego!

Jeden zabieg

350 PLN

Pakiet dwóch zabiegów

700 PLN

650 PLN

Pakiet trzech zabiegów

1050 PLN

900 PLN

„Starzenie się to stan umysłu.

Należy zachować entuzjazm i ciekawość”

Coco Chanel

kontakt@estetycznerewolucje.pl

tel.: (48) 503 722 734

Instagram