fbpx

follow us:

Biostymulatory

Stymulatory tkankowe Kraków

Nawilżenie i odżywienie skóry - nie tylko kwas hialuronowy

Czy chcesz skutecznie odświeżyć swój wygląd, bez długotrwałych i często powtarzanych zabiegów? 

 

Rodzinna impreza, siedzisz z bliskimi, jest miło i sympatycznie. Wychodzisz na chwilę do łazienki. Myjąc ręce patrzysz w lustro i dociera do ciebie, że zaczynasz wyglądać jak Twoi bliscy. 

Zaczynasz mieć te same bruzdy, zmarszczki. Skóra na policzkach traci jędrność i opada w podobny sposób.

 

Patrząc w lustro obiecujesz sobie:

 

“Muszę cos z tym zrobić”. 

 

Ile razy kończyło się tylko na słowach?

 

Nie musi tak być. Jeśli odpowiednio wcześniej zaczniesz stosować konkretne zabiegi, możesz oszukać przeznaczenie. Dobrze dobrane terapie potrafią spowolnić starzenie się. Mało tego, mogą nawet sprawić, że szybko zaczniesz wyglądać młodziej, zaraz po wyjściu z gabinetu.

Biostymulatory tkankowe lifting kraków
Biostymulatory to dobry sposób, żeby konkretnie zadbać o swoją skórę

Jakie efekty dają biostymulatory?

Za to właśnie uwielbiam pracę ze stymulatorami.

 

Spędziłam długie godziny na szkoleniach różnych producentów.

 

Sprawdziłam w swoim gabinecie kilkadziesiąt produktów.

 

Wykonałam tysiące zabiegów.

 

Wreszcie, postawiłam na 6 biostymulatorów, które według mnie pokrywają większość problemów, z którymi zgłaszają się pacjentki.

 

Niektóre ze stosowanych przeze mnie produktów stawiają na poprawę jakości skóry u młodszych kobiet. Może to być coś dla Ciebie, jeśli masz odwodnioną, zmęczoną skórę. Gdy chcesz więcej jędrności, a mniej drobnych zmarszczek.

 

Inne są dla kobiet dojrzałych, z wyraźnymi oznakami starzenia. To mogą być widoczne “chomiki”, bruzdy i głębsze zmarszczki. Te stymulatory poprawiają strukturę skóry i zagęszczają ją.

 

Są też produkty które stosuję, gdy chcę ogólnie poprawić i rozjaśnić skórę. Czasem chodzi o całą twarz, a czasami o pozbycie się konkretnej rzeczy, jak np. worków i cieni pod oczami.

Jakie efekty dają biostymulatory?

Biostymulatory tkankowe są kombinacją aminokwasów, peptydów, witamin, kwasu hialuronowego lub innych składników odżywczych. Dzięki temu intensywnie nawilżają skórę, stymulują produkcję kolagenu i elastyny, oraz poprawiają jej elastyczność i ogólną kondycję. Z drugiej strony, nie dają efektu “napompowania” i sztuczności, jak przy wypełniaczach.

 

Co ważne, zawsze wybieram stymulatory od renomowanych producentów. Są to sprawdzone produkty stosowane na całym świecie, przebadane i zarejestrowane w Polsce.

 

Chociaż biostymulatory uważane są za bezpieczne, to jednak nadal istnieje pewnie ryzyko powikłań, jak przy każdym zabiegu iniekcyjnym. Dlatego w moim gabinecie zabiegi z użyciem stymulatorów wykonuje jedynie dyplomowany lekarz.

Jak często trzeba powtarzać zabieg?

Najczęściej wystarczą 2-3 wizyty w ciągu roku. Większość stymulatorów jest na tyle efektywna, że ich efekty utrzymują się przez dłuższy czas, pozwalając cieszyć się młodszym i zdrowszym wyglądem skóry.

Stymulatory tkankowe Kraków
Często wystarczą 2-3 wizyty w ciągu roku, żeby zachować jędrną skórę na dłużej
Ejal40

600

Profhilo

1300

Revok50

700

Pluyral Silk

1100

Sunekos 200 (3ml)

600

Sunekos Cell

1500

„Starzenie się to stan umysłu.

Należy zachować entuzjazm i ciekawość”

Coco Chanel

kontakt@estetycznerewolucje.pl

tel.: (48) 503 722 734

Instagram