fbpx

follow us:

Kosmetologia

Kosmetolog Kraków

Wyszukiwanie haseł takich jak „dobry kosmetolog Kraków” z roku na rok zyskuje na popularności. Wraz z postępem technologicznym pojawiają się nowe metody i techniki poprawiające kondycję skóry, włosów i paznokci. By zmienić suchą, matową lub przetłuszczoną skórę w zdrową i pełna blasku cerę, przygotowałyśmy dla Ciebie zestaw zabiegów. Sprawdź który z nich najbardziej odpowiada Twoim potrzebom, a jeśli nie masz pewności – umów się na konsultację z naszą kosmetolog lub lekarzem medycyny estetycznej!

Peelingi mogą poprawić wygląd skóry, zredukować zmarszczki i przebarwienia, zwiększyć elastyczność i nawilżenie, ale wybór rodzaju peelingu zależy od typu skóry i problemu. Ważne jest wybranie odpowiedniego rodzaju peelingu i przeprowadzenie go zgodnie z zaleceniami specjalisty, aby uniknąć podrażnień.

Mezoterapia igłowa to jeden z najpopularniejszych zabiegów z zakresu medycyn estetycznej.Polega na wstrzyknięciu preparatu mezoterapeutycznego w skórę za pomocą igły. Preparat zawiera składniki aktywne, takie jak witaminy, kwasy hialuronowe, aminokwasy i minerały, które mają na celu poprawienie kondycji skóry, redukcję zmarszczek, wygładzenie i ujędrnienie skóry. Zabieg mezoterapii igłowej wykonywany jest za pomocą cienkiej igły, co minimalizuje ból i ryzyko powikłań. Dodatkowo przez zabiegiem lekarz lub kosmetolog nakłada krem znieczulający, dzięki czemu zabieg jest bezbolesny. Efekty widoczne są już po kilku dniach i utrzymują się przez kilka miesięcy. Mezoterapia igłowa jest skuteczną metodą w walce z oznakami starzenia, a także z bliznami i przebarwieniami.

Dowiedz się więcej lub zarezerwuj wizytę!

Mezoterapia mikroigłowa, czyli tak zwany “dermapen” (od nazwy najpopularniejszego urządzenia na rynku), to nowoczesna wersja mezoterapii. Za pomocą specjalnego urządzenia wykorzystujemy mikroigły do wprowadzenia preparatu mezoterapeutycznego w skórę. Mikroigły mają mniejszą średnicę niż te stosowane w tradycyjnej mezoterapii igłowej, co minimalizuje ból i ryzyko powikłań. W trakcie zabiegu kilkanaście mikroigieł równomiernie nakłuwa skórę, stymulując ją do regeneracji, przebudowy i produkcji kolagenu. Przed zabiegiem na twarz nakładany jest krem znieczulający, przez co zabieg jest bezbolesny.  

Dowiedz się więcej lub zarezerwuj wizytę!

Mezoterapia pod oczy

Mezoterapia pod oczy to wygodny sposób na pozbycie się cieni, worków pod oczami, a nawet drobnych zmarszczek. To zabieg mezoterapeutyczny, który skupia się na poprawie wyglądu skóry wokół oczu. Skóra w tym miejscu jest bardzo delikatna i wymaga specjalnej pielęgnacji, dlatego podczas zabiegu wykorzystujemy specjalne igły, które nie powodują siniaków.

Mezoterapia pod oczy polega na podaniu preparatu mezoterapeutycznego w skórę. Preparat ten zawiera składniki aktywne, takie jak kwas hialuronowy, witaminy i aminokwasy, w celu redukcji cieni pod oczami, zmniejszenie opuchlizny i poprawę jędrności skóry. Mezoterapia pod oczy jest bezpiecznym i skutecznym zabiegiem, który daje natychmiastowe efekty.

Zarezerwuj wizytę!

Aquapeeling

Aquapeeling skutecznie oczyszcza skórę twarzy, usuwając martwy naskórek i zanieczyszczenia. Podczas zabiegu najpierw usuwamy martwy naskórek przy pomocy specjalnego urządzenia, które jednocześnie odsysa zanieczyszczenia z powierzchni skóry. Następnie stosujemy peeling kwasowy, który pomaga w rozpuszczeniu resztek naskórka i innych zanieczyszczeń.Na koniec następuje głębokie nawilżenie skóry, które sprawia, że skóra staje się miękka, gładka i pełna blasku.

Aquapeeling jest polecany dla osób z różnymi rodzajami skóry, ale szczególnie dla tych, które mają problemy z trądzikiem, zatkane pory lub rozszerzone naczynka.Poprawia też elastyczności skóry, usunięciu drobnych zmarszczek i zmniejszeniu widoczności przebarwień.

Dowiedz się więcej lub zarezerwuj wizytę!

Pielęgnacja dla młodych mam - aquapeeling w roli głównej

W okresie ciąży oraz karmienia piersią wiele kobiet zastanawia się, jakie zabiegi kosmetologiczne mogą bezpiecznie wykonać. Ten wyjątkowy czas w życiu kobiety wymaga zachowania szczególnej ostrożności, zwłaszcza jeśli chodzi o pielęgnację skóry. W naszym gabinecie „Estetyczne Rewolucje” w Krakowie oferujemy specjalny rytuał nawilżająco-oczyszczający oparty na aquapeelingu (hydrodermoabrazji Kraków), który jest bezpieczny zarówno dla przyszłych mam, jak i ich nienarodzonych dzieci.

Dowiedz się więcej lub zarezerwuj wizytę!

Peeling kawitacyjny ultradźwiękowy

Peeling kawitacyjny ultradźwiękowy jest skierowany do różnych typów skóry, ale szczególnie polecany jest dla skóry problematycznej. Zabieg ten jest szczególnie skuteczny w przypadku skóry tłustej, trądzikowej, zanieczyszczonej, a także z rozszerzonymi porami. Dzięki działaniu fal ultradźwiękowych, peeling kawitacyjny ultradźwiękowy jest w stanie delikatnie usunąć martwy naskórek oraz zanieczyszczenia z powierzchni skóry, co pozwala na jej dogłębne oczyszczenie.

Dowiedz się więcej lub zarezerwuj wizytę!

Multipolarna radiofrekwencja

Multipolarna radiofrekwencja (Lifting RF) to nieinwazyjny zabieg kosmetyczny, który działa na skórę poprzez podgrzanie jej głębszych warstw. Zabieg polega na aplikowaniu fal elektromagnetycznych o wysokiej częstotliwości, które podgrzewają skórę do określonej temperatury (ale nie „parzą” jej tak jak laser). Podczas zabiegu temperatura skóry utrzymywana jest na stałym poziomie, co pozwala na skuteczne pobudzenie fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny. Efektem jest ujędrnienie skóry, poprawa jej gęstości i elastyczności, a także zredukowanie widoczności zmarszczek i linii mimicznych.

To zabieg szczególnie polecany dla osób, które chcą poprawić jędrność i elastyczność swojej skóry oraz zredukować widoczność zmarszczek.

Dowiedz się więcej!

Lifting jonowy

Lifting Jonowy wykorzystuje prąd elektryczny do stymulowania mięśni twarzy i poprawy krążenia krwi. Podczas zabiegu elektrody są umieszczone na skórze, a prąd elektryczny aplikowany na mięśnie twarzy. Powoduje skurcze mięśni, które pobudzają krążenie krwi i poprawiają transport składników odżywczych do skóry. Efektem takiego działania jest poprawa jędrności skóry, zmniejszenie widoczności zmarszczek i obrzęków oraz wygładzenie konturów twarzy.

Zarówno lifting jonowy jak i RF są skuteczne w poprawie jędrności i elastyczności skóry oraz zmniejszeniu widoczności zmarszczek, jednak lifting jonowy jest bardziej ukierunkowany na poprawę konturów twarzy i redukcję obrzęków, podczas gdy multipolarna radiofrekwencja działa na skórę w celu stymulacji produkcji kolagenu i elastyny.

Dowiedz się więcej lub zarezerwuj wizytę!

Peelingi to zabiegi kosmetyczne polegający na usunięciu martwego naskórka. Peelingi stosowane są w celu poprawy wyglądu skóry, jej nawilżenia i wygładzenia. Istnieją różne rodzaje peelingu, takie jak chemiczny, mechaniczny, enzymatyczny i laserowy. Każdy z nich działa na innej zasadzie, ale ich celem jest zawsze poprawa kondycji skóry. Wybór odpowiedniego peelingu zależy od Twoich indywidualnych potrzeb, dlatego dobry kosmetolog Kraków zawsze na początku wizyty dowie się, jakie problemy ze skórą są dla Ciebie najbardziej irytujące, oraz jakiego efektu oczekujesz.  

Dowiedz się więcej na temat wykonywanych przez nas peelingów, lub zarezerwuj wizytę!

„Starzenie się to stan umysłu.

Należy zachować entuzjazm i ciekawość”

Coco Chanel

kontakt@estetycznerewolucje.pl

tel.: (48) 503 722 734

Instagram