fbpx

follow us:

Masaż kobido Kraków

Kobido Kraków

PhysioKobido to więcej niż masaż twarzy – i to dosłownie. 

To zabieg dla kobiet, które są świadome, że łatwiej jest sprawić, że będziesz wolniej się starzeć, niż później cofać jego efekty. Będzie też dobrze uzupełniać inne metody usuwania zmarszczek, jak zabiegi z toksyną botulinową.

 

Jakiś czas temu zorganizowałam sesję dla fizjoterapeutek. Potrzebowałyśmy modelek, które zgodzą się wystąpić w zamian za darmowy zabieg, w tym także masaż kobido – a dokładnie PhysioKobido. 

 

 

Kiedy w dniu zdjęć modelka przyszła na zabieg, była zaskoczona, gdy masażystka poprosiła ją o rozebranie się. 

 

 

“Jak to? Byłam pewna że będziemy masować tylko na twarz!” 

 

 

Nasza fizjoterapeutka dokładnie wyjaśniła jej, czym ten zabieg różni się od innych. Gdy skończyliśmy, była pod wrażeniem. Nie tylko czuła się wypoczęta i zrelaksowana.

 

Kiedy stanęła przed lustrem, pierwsze co zobaczyła, to jej oczy wyglądały na większe, bardziej otwarte. Zmniejszyły się worki i ciemna opuchlizna. Mięśnie twarzy były rozluźnione i nabrały łagodnego wyglądu.    

 

Gdy tylko wyszła, nie zdążyliśmy posprzątać gabinetu, a już wpisała się na kolejny zabieg.

Jak wygląda PhysioKobido?

Podczas tej formy Kobido fizjoterapeutka najpierw ciepłym olejkiem masuje Twoje stopy. Idzie coraz wyżej, przynosząc ulgę spiętym łydkom. Szuka napięć w okolicy pośladków, brzucha, klatki piersiowej. Zajmie się Twoimi plecami i szyją, obolałym po całym dniu w pracy.  

 

Dopiero gdy uwolni napięcie z reszty ciała, przejdzie do masowania twarzy.    

 

Teraz pewnie myślisz sobie: 

 

“Po co to wszystko, skoro chciałam tylko pozbyć się zmarszczek z twarzy?” 

 

To dlatego, że PhysioKobido to zupełnie inna filozofia masażu.

Czym PhysioKobido różni się od innych form Kobido?

Są gabinety, które podczas Kobido skupiają się tylko na głowie. I nawet jeśli bardzo dokładnie rozmasują wszystkie mięśnie twarzy, to i tak mogą nie uzyskać oczekiwanego efektu.

PhysioKobido jest inne i skupia się na całym ciele. Tak, wiem, teksty w stylu “kompleksowe podejście” brzmią jak pusty slogan marketingowy. Ale w tym wypadku ma to jednak swoje uzasadnienie:

  • Praca nad całym ciałem, a nie tylko nad twarzą, poprawia krążenie krwi. Skóra i tkanki są lepiej dotlenione i odżywione. To poprawia wygląd i zdrowie skóry na całym ciele, w tym twarzy.

     

  • Napięcia w ciele mogą wpływać na wygląd i kondycję twarzy. Masaż całego ciała rozluźnia napięte mięśnie oraz poprawia posturę. Poza tym, zrelaksowane ciało to też zrelaksowana i odmłodzona twarz.

     

  • Obrzęki w ciele mogą wpływać na stan skóry twarzy. Masaż zrobiony przez dobrego fizjoterapeutę pomaga usunąć obrzęki limfatyczne, a nawet spłycić drobne zmarszczki.
Kobido
PhysioKobido to nowy sposób na poprawę wyglądu. To praca nad całym ciałem, której efekty widać na twarzy.

Ile zabiegów potrzebuję?

Zazwyczaj sugerujemy jedną serię 3-5 zabiegów wykonywanych w odstępie 1-2 tygodni. Później możesz utrzymać efekty przez regularne sesje raz w miesiącu

Zamiast decydować się na pełną serię od razu, sugerujemy jedną konsultację z fizjoterapeutą na próbę. Sprawdzi czy nie ma przeciwwskazań do masażu, i czy PhysioKobido jest dla Ciebie. 

Jeden zabieg

375 PLN

300 PLN

Pakiet trzech zabiegów

900 PLN

800 PLN

„Starzenie się to stan umysłu.

Należy zachować entuzjazm i ciekawość”

Coco Chanel

kontakt@estetycznerewolucje.pl

tel.: (48) 503 722 734

Instagram