fbpx

follow us:

Medycyna estetyczna Kraków

Po moich zabiegach medycyny estetycznej plotkowano o niej w całym biurze. Była z tego powodu zachwycona!

Historia, którą chcę Ci opowiedzieć zdarzyła się kilka miesięcy temu. 


Mam kilka pacjentek, które na co dzień mieszkają za granicą. Gdy przyjeżdżają do Polski przy okazji umawiają się do mnie na wizytę. 


Jedna z Pań która na co dzień pracuje w Norwegii trafiła do mojego gabinetu z polecenia koleżanki. Była zadbaną, dobrze wyglądającą 38-latką i chciała zachować swój młody wygląd na dłużej. Podczas wizyty usunęłam nieco zmarszczek toksyną botulinową. Delikatnie podkreśliłam usta, a do tego zastosowałam biostymulator by odżywić skórę. 

Kiedy przyszła do mnie kilka miesięcy później, zapytałam jak podobał jej się ostatni efekt.

 

“Pani doktor, po ostatniej wizycie całe biuro o mnie plotkowało!” 

 

Wyobraź sobie, w jak wielkim byłam szoku! Zaczęłam się zastanawiać, gdzie zrobiłam błąd, skoro na kontroli wszystko było w porządku.  

Na co Pani z uśmiechem dodała: 

 

“Wszyscy zachodzili w głowę, co się stało, że po powrocie z Polski jakoś tak lepiej wyglądam. Niektórzy zaczęli podejrzewać, że może poznałam kogoś w kraju. Nikt się nie domyślił, że to dzięki Pani doktor!” 

 

Chociaż zdarzyło się to kilka miesięcy temu, to ta sytuacja zapadła mi w pamięć na długo. Dotarło do mnie, że właśnie takiej medycyny estetycznej chcę dla moich pacjentek. Kiedy każdy widzi, że jakoś ostatnio lepiej wyglądasz, ale nikt nie domyśla się, dlaczego.

Jakie jest pięć najczęstszych powodów, że kobieta wpisuje się do mnie na zabiegi z użyciem toksyny botulinowej?

  1. „Bo nie chcę mieć takich bruzd jak rodzice i dziadkowie”
  2. “Bo chcę wreszcie widzieć efekty”
  3. “Nie chcę wyglądać ciągle groźnie przez ściągnięte brwi”
  4. “Chcę więcej luzu, gdy budzę rano bez spiętej szczęki”
  5. “Chcę przestać wiedzieć te same zmarszczki w lustrze”

To tylko pięć z setek przyczyn, które słyszę codziennie w moim gabinecie.

Niektóre kobiety latami odkładają wizytę w gabinecie medycyny estetycznej na później. Wierzą w pewne mity na temat medycyny estetycznej, zamiast przyjść i szczerze pogadać na ten temat z ekspertem. Kupują kolejny krem, który tym razem na pewno usunie wszystkie zmarszczki.

Kiedy w końcu przychodzą do mnie, rzadko kiedy chcą efektu “na blachę”. Większość pacjentek chce wygładzić zmarszczki, a przy tym móc nadal swobodnie pokazywać emocje.

W takim przypadku najczęściej sugeruje “Baby botoks”. Polega on na podaniu małej ilości toksyny botulinowej. Dzięki temu możesz sprawdzić, jak podoba Ci się efekt, bez ryzyka że będzie on zbyt mocny.

dobry_lekarz_medycyny_estetycznej_krakow
Godzinna konsultacja da Ci więcej, niż tygodnie czytania artykułów w internecie. Dowiesz się jak bezpiecznie zadbać o skórę w wygodniej dla Ciebie formie.

Ostatnio śmiałam się do męża, że gdy inne salony zaczynają powiększanie ust od 1ml kwasu hialuronowego, ja myślę nad tym, czy “jedynki” całkiem się nie pozbyć.

 

Niektóre gabinety medycyny estetycznej w Krakowie skupiają się na “modnych” technikach – modelowanie ust “na płasko” czy “Russian lips”.

 

Ja robię to inaczej.

 

Dla mnie powiększanie ust to prosty zabieg. Wystarczy “tylko” zachować idealne proporcje i użyć dobrego preparatu. To sprawia, że powiększanie ust mniejszą dawką może dać lepszy efekt, niż użycie większej ilości tańszego produktu.

 

Preparaty w moim gabinecie mają jeszcze jedną zaletę. Mają postać lepkiego żelu. Dzięki temu kwas lepiej rozchodzi się w ustach i nie powstają twarde grudki.

Mit, przez który wiele kobiet rezygnuje z medycyny estetycznej Kraków

Pamiętasz lata 90’? Szelest ortalionowych dresów kupionych na bazarze lub w domu towarowym. W radiu gra Britney Spears i dziewczyny ze Spice Girls. Świat bez komórek, jedynie z telefonem stacjonarnym.

medycyna estetyczna XXI wieku

Właśnie wtedy pojawiły się pierwsze wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego. Od tego czasu minęło już ponad 30 lat. Mimo to, niektórzy dalej myślą, że medycyna estetyczna zatrzymała się w latach 90’.

 

Obecnie coraz większą popularnością cieszą się biostymulatory. To połączenie różnych form kwasu hialuronowego i substancji odżywczych. To sprawia, że mogę celnie dobrać produkt do wieku i potrzeb pacjentki. W zależności od preparatu mogę mocniej poprawić owal twarzy, albo skupić się na nawilżeniu skóry.

Czyli co jeszcze oferuje medycyna estetyczna w Krakowie

Omówiłam trzy najpopularniejsze zabiegi, o które pyta większość pacjentek. Ale jest ich więcej! 

W ofercie mojego gabinetu znajdziesz też :

A jeśli bardzo nie lubisz igieł, sprawdź naszą ofertę zabiegów kosmetologicznych:

Okej, dużo tego. Jeśli jednak doszłaś do tego punktu i nadal nie wiesz co wybrać, to mam propozycję. 

Wejdź na mój profil na Booksy i wybierz „Konsultacja z lekarzem”. Znajdź termin który Ci pasuje. Podczas spotkania na żywo ustalimy jakiego efektu oczekujesz i który zabieg byłby dla Ciebie. Jeśli zdecydujesz się na coś, sama konsultacja będzie za darmo.

 

Możesz też umówić się na wspólne spotkanie ze z lekarzem i kosmetologiem. Razem znajdziemy sposób, jak nadać Twojej skórze jędrność oraz zdrowy i młody wygląd!