fbpx

follow us:

Mezoterapia igłowa pod oczy Kraków

Mezoterapia igłowa pod oczy Kraków

Dla kobiet, które chcą rozjaśnić okolicę oka bez siniaków

Czasami do mojego gabinetu medycyny estetycznej w Krakowie przychodzi pacjentka która ma bardzo mocną opuchliznę i cienie pod oczami. Zapisuje się na kompletnie inny zabieg, typu usuwanie zmarszczek albo powiększanie ust. W trakcie wizyty pytam czy myślała o mezoterapii okolic oczu. 

 

Pacjentki często obawiają się zabiegów pod oczami. Czasem przeraża je myśl o igle wokół oczu. Inne boją się, że po zabiegu przez kilka dni będą miały siniaki i opuchliznę. Nie chcą narażać się na durne komentarze na ten temat. Zamiast cieszyć się wypoczętym wyglądem, odkładają wizytę na “kiedyś”

 

Mam na to sposób. Coś co znacznie obniża ryzyko powstania siniaków po zabiegu. Do tego lepiej rozprowadza preparat pod skórą. Dzięki tej jednej drobnej rzeczy, często  już na drugi dzień ślady po igle są praktycznie niewidoczne.

Cienie pod oczami szop
Cienie pod oczami tylko niektórym dodają uroku 😉

Mezoterapia pod oczami - jak działa?

W internecie możesz znaleźć wiele artykułów, jak za darmo albo tanim kosztem pozbyć się worków pod oczami. Zimne okłady czy plastry z ogórka mogą odświeżyć i nawilżyć oko, ale efekt będzie tylko chwilowy.

 

Zamiast iść do spożywczego po ogórki, możesz udać się do drogerii i kupić dobry krem pod oczy. Tu jednak pojawiają się dwa problemy.

 

W samym Rossmannie jest obecnie 140 produktów pod oczy. Każdy z nich ma nieco inny skład. Może być przeznaczony dla osób w innym wieku lub z innymi problemami. Wybór idealnego kremu na własną rękę może być trudny. Ryzykujesz utratę czasu i pieniędzy na stosowanie nieskutecznych produktów.

 

Załóżmy, że trafiłaś z wyborem idealnego produktu. Kremy mogą przynieść widoczne efekty, ale zazwyczaj działają powierzchownie i mają głównie efekt kosmetyczny. Poza tym, żeby utrzymać ich wynik, musisz stosować je regularnie.

Mezoterapia igłowa pod oczy działa inaczej. To profesjonalny zabieg medyczny. Polega na wprowadzeniu specjalnego koktajlu witaminowego bezpośrednio pod skórę za pomocą ultra cienkich igieł. Dzięki temu składniki odżywcze docierają do głębszych warstw skóry. To sprawia, że działają najefektywniej, a Ty po jednym zabiegu możesz cieszyć się rozjaśnioną okolicą oka nawet do kilku miesięcy.

Mezoterapia pod oczami - jak działa?

Dlaczego mezoterapia pod oczy cieszy się taką skutecznością? Sekret tkwi w składnikach zawartych w preparacie. Wśród nich można wyróżnić:

  • Koktajl kwasowy – doskonale rozświetla, wygładza oraz intensywnie nawilża delikatną skórę w okolicach oczu.
  • Witamina C – nie tylko rozjaśnia skórę, ale także chroni ją przed negatywnym wpływem promieniowania słonecznego.
  • Kwas hialuronowy – działa niczym gąbka, chłonąc wodę, co zapewnia długotrwałe nawilżenie skóry wokół oczu.

Wybór składników zależy od konkretnego preparatu, który zostanie użyty podczas zabiegu.

 

Warto jednak pamiętać, że mezoterapia, podobnie jak wiele innych zabiegów, posiada pewne przeciwwskazania. Należą do nich:

– ciąża oraz okres karmienia piersią,
– choroby onkologiczne,
– stany zapalne w miejscu planowanego zabiegu,
– cukrzyca typu I i II,
– uczulenie na jakikolwiek składnik preparatu.

Staranny wywiad przeprowadzony podczas konsultacji pozwoli dostosować zabieg do Twojego indywidualnego przypadku.

Mezoterapia

Mezoterapia oka bez siniaków - czy to możliwe?

Co sprawia, że mezoterapia pod oczy w moim gabinecie jest tak dyskretna, a przy tym skuteczna? To zasługa specjalnych igieł. Są one trzy razy mniejsze niż zwykłe igły do iniekcji. W połączeniu z kremem znieczulającym zabieg jest niemal bezbolesny. 

 

Stosowane w moim gabinecie igły podają koktajl do mezoterapii, tworząc małe “bąble”. W ten sposób preparat jest dokładniej rozprowadzany, a grudki najczęściej znikają w ciągu jednego dnia.  

 

Skoro są takie świetne, to dlaczego tak niewiele gabinetów je stosuje? 

 

Jeśli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze 😉 Igły które stosuję są kilkukrotnie droższe od zwykłych. To sprawia, że nie każdy gabinet się na nie decyduje. A szkoda, bo sama uwielbiam je stosować na sobie!

Wybierz dobry gabinet medycyny estetycznej w Krakowie!

Sprawdź też inne zabiegi z mezoterapii:

Poznaj też naszą ofertę z zakresu medycyny estetycznej:

Jeden zabieg

od 260

Pakiet trzech zabiegów

od 650

Mezoterapia z kolagenem

od 370