fbpx

tel.: (+48) 503 722 734

follow us:

Dermapen Kraków

Dermapen Kraków

Być może zauważyłaś, że niektóre gabinety oferują zabiegi z użyciem Dermapena. Czy jednak wiesz, na czym polega ten zabieg? 

Wyobraź to sobie. Gdybym zaoferowała Ci mezoterapię, podczas której wszystkie ukłucia wykonam w ciągu jednej sekundy, to pewnie by Cię to zdziwiło? 

A co, gdybym zaoferowała Ci mezoterapię wykonaną czterokrotnie mniejszymi igłami, a w dodatku zamiast kilkunastu nakłuć wykonałabym ich nawet 1920 na sekundę? Właśnie tak działa używany w moim gabinecie w Krakowie Dermapen 4.

Jak działa Dermapen 4?

Kiedy skaleczymy się, nasze ciało regeneruje się, wytwarzając kolagen i elastynę. Dermapen wykorzystuje ten naturalny mechanizm. W błyskawiczny sposób nakłuwa Twoją skórę 16 igłami. Dodatkowo, dzięki specjalnej konstrukcji głowica lekko obraca się, przez co skutecznie otwierają się pory. 

Blisko milion nakłuć w ciągu 10 minut może przerażać. Dlatego przed zabiegiem nakładam krem znieczulający. Dzięki temu cała terapia jest niemal bezbolesna, a znieczulenie trwa więcej niż samo zastosowanie Dermapenu!  

Dermapen - efekty

Dermapen stanowi świetną profilaktykę antystarzeniową. Widocznie usuwa blizny potrądzikowe i niedoskonałości skóry. Skutecznie poprawia kolor i gęstość cery. Dodatkowo redukuje pory, wygładza zmarszczki, a nawet eliminuje rozstępy.   

Jak dbać o skórę po zabiegu?

Chociaż zabiegi z użyciem Dermapenu korzystnie wpływają na naszą cerę, to jednak do dwóch dni po zabiegu będzie ona równomiernie zaczerwieniona.  Możesz zauważyć delikatną opuchliznę i niewielkie ślady igieł. Dlatego przez kilka dni po zabiegu powinnaś unikać treningów na siłowni, sauny, solarium czy mocnego słońca.

Przychodząc do mojego gabinetu, chcesz wycisnąć efekty Dermapena do maksimum. Żebyś mogła cieszyć się pełnym rezultatem, mam dla Ciebie kilka rad. 

Przez tydzień po zabiegu stosuj krem przeciwsłoneczny, najlepiej SPF 50. Twoja skóra będzie wystarczająco podrażniona po zabiegu. Niech odpocznie w tym czasie od słońca. 

Przez kilka kolejnych dni stosuj delikatne kosmetyki. Przemyj twarz chłodną wodą lub łagodnym płynem micelarnym nie wcześniej, niż 6 godzin po zabiegu. Po około trzech dniach możesz zauważyć suchość i łuszczenie się skóry. To dobry znak – stary naskórek złuszcza się, a w jego miejsce pojawi się nowa, odświeżona twarz.

Po około tygodniu od zabiegu możesz wrócić do pielęgnacji takiej, jaką lubisz najbardziej. Powinnaś zauważyć, jak poprawił się wygląd Twojej skóry.     

Jak często powtarzać zabieg?

Pierwsze efekty powinnaś zauważyć już po jednym zabiegu. Musisz jednak wiedzieć, że pełny rezultat otrzymasz po serii od trzech do sześciu zabiegów, powtarzanych raz w miesiącu. Pełny plan działania ułożę specjalnie dla Ciebie podczas konsultacji.

Jeden zabieg

399 PLN

Pakiet trzech zabiegów

999 PLN

Pakiet sześciu zabiegów

1800 PLN

Psst! Nadal zastanawiasz się czy wybrać Dermapen czy mezoterapię? Dowiedz się więcej na temat mezoterapii igłowej i podejmij świadomą decyzję!

„Starzenie się to stan umysłu.

Należy zachować entuzjazm i ciekawość”

Coco Chanel

kontakt@estetycznerewolucje.pl

tel.: (48) 503 722 734

Instagram