fbpx

follow us:

Masaż tkanek głębokich Kraków

Masaż tkanek głębokich Kraków

Długie godziny w jednej pozycji mogą powodować więcej niż tylko zmęczenie. Twoje mięśnie i stawy też czują skutki tej monotonii. Krzywa postawa przy biurku, stanie przez kilka godzin w pracy, a nawet niewygodna pozycja na kanapie prowadzi do napięć, które mogą się kumulować, powodując ból i dyskomfort. Nawet regularny sport nie zawsze jest w stanie rozwiązać te problemy, zwłaszcza jeśli nie jest połączony z odpowiednią regeneracją. W takich momentach masaż tkanek głębokich może okazać się nieocenionym wsparciem.

Kiedy warto pomyśleć o masażu tkanek głębokich?

Masaż tkanek głębokich może być dla ciebie, jeśli:

  • Regularnie dbasz o treningi, ale niekoniecznie o rozciąganie. Później jeszcze przez wiele dni dokuczają Ci zakwasy i mikrourazy.
  • Dużo pracujesz i cierpią przez to Twoje plecy, barki i nadgarstki
  • Kiedy wieczorem siadasz na kanapie po całym dniu na nogach i masz wrażenie, jakby były one z betonu

Jak przebiega wizyta?

Po krótkiej rozmowie na temat Twoich oczekiwań i miejsc wymagających szczególnej uwagi, masażystka poprosi Cię o położenie się na brzuchu.

 

Stopniowo zwiększam nacisk, by dotrzeć do tkanek głębokich. Skupiam się na rozbijaniu napięć i blokad mięśniowych. Możesz poczuć, jak stosuję różne techniki: od głaskania, poprzez rozcieranie, aż po bardziej intensywne punktowe naciski w miejscach, gdzie napięcia są największe. 

 

Na początku masaż jest przyjemny, ale do czasu. 

 

Gdy znajdę bolące, pospinane miejsce, będę musiała użyć siły, żeby je rozmasować. Przez chwilę będzie mniej przyjemnie, ale później docenisz poczucie ulgi. 😉  

 

Podczas masażu nie zapominam o innych częściach ciała.

Nogi, ręce, szyja, nadgarstki – wszędzie tam będę szukać napięć, które mogę rozluźnić. 

 

Jednym z moich ulubionych momentów w pracy jest moment, gdy widzę zaskoczenie na Twojej twarzy. Na przykład kiedy przychodzisz z bólem głowy, a ja zaczynam masować przeponę 😀  

Znamy takie “sztuczki” dzięki głębiej wiedzy na temat ludzkiej anatomii. To sprawia, że nawet najbardziej zaskakujące połączenia w ludzkim ciele, nie są dla nas tajemnicą.

Sprawdź najbliższy wolny termin

Inwestycja w masaż tkanek głębokich to inwestycja w Twoje zdrowie i samopoczucie. Poprzez zapobieganie chronicznemu bólowi i dyskomfortowi, masaż może pomóc Ci utrzymać wysoką jakość życia i wydajność w pracy. Ponadto, poprawa samopoczucia i zwiększenie mobilności przekłada się na lepszą kondycję fizyczną i umożliwia aktywniejszy tryb życia.

Masaż tkanek głębokich

187,50 PLN

150 PLN

Godzinny masaż tkanek głębokich połączony z konsultacją fizjoterapeutyczną

„Starzenie się to stan umysłu.

Należy zachować entuzjazm i ciekawość”

Coco Chanel

kontakt@estetycznerewolucje.pl

tel.: (48) 503 722 734

Instagram