fbpx

follow us:

Masaż świecą sojową

Masaż ciepłym woskiem

Zastanawiasz się, co będziesz robić dzisiaj wieczorem? Może pójdziesz na trening, skoczysz na szybkie zakupy. Na końcu rozsiądziesz się wygodnie na kanapie, oglądając coś na Netflixie. A co powiesz na romantyczną „randkę przy świecach”? Z tą różnicą, że zamiast kolacji, dostaniesz relaksujący masaż ciepłą świecą sojową.

Dla kogo polecamy masaż świecą sojową

To masaż idealny dla:

  • Zabieganych i zarobionych, którzy nie mają czasu na urlop, ale chcą poczuć namiastkę egzotycznych wakacji. 
  • Dla „jesieniar”, którzy uwielbiają wieczory pod ciepłym kocykiem 
  • Dla tych, co najchętniej cały dzień spędziliby w jacuzzi, zanurzeni w ciepłej wodzie  

Jeśli Twoja półka w łazience ugina się od balsamów do ciała, to pewnie spodoba Ci się efekt kosmetyczny masażu. Podczas zabiegu używamy świecy z dodatkiem oleju kokosowego i masła shea. Jej naturalne składniki pomagają nawilżyć i odżywić skórę.  

Jak przebiega masaż ciepłym woskiem

Gdy położysz się wygodnie na stole do masażu, terapeutka przykryje Cię kocykiem. Możesz wybrać, czy wolisz świecę o zapachu słodkiej czekolady czy świeżej lawendy. 

Zanim poczujesz pierwsze krople ciepłego wosku, możesz zastanawiać się:

 

„Czy nie będzie on za gorący? Czy nie poparzy mi skóry?”

 

Używane przez nas profesjonalne świece są tak zrobione, że stopiony wosk jest ciepły, ale nie gorący. Dzięki temu podczas masażu przyjemnie otula Twoje ciało

 

Na początku masażystka zacznie od pleców. Długimi, spokojnymi ruchami rozmasuje mięśnie, zostawiając na nich olejek ze świecy. Rozluźni kark i szyję, a później zajmie się ramionami. Nie zapomni też rozmasować dłoni. 

 

Po rozluźnieniu górnej części ciała, terapeutka skupi się na nogach. Za pomocą przeciągania, ucisku i delikatnego rozcierania, rozmasuje ciepłym woskiem każdą część dolnych kończyn. W ten sposób nie tylko pomoże Ci odpocząć, ale też pobudzi krążenie i pomoże mięśniom w regeneracji.

Czy masaż może trwać całą noc?

masaż relaksacyjny Kraków
Masaż świecą sojową to dobry sposób żeby odpocząć i zadbać o skórę.

Po zwykłym masażu olejkiem możesz mieć wrażenie, że cała się lepisz. I chociaż sam zabieg był przyjemny, to teraz marzysz o prysznicu.

 

Tymczasem masaż świecą sojową ma tę zaletę, że szybko się wchłaniaNie musisz spłukiwać olejku zaraz po zabiegu – wystarczy że zetrzesz nadmiar wosku ręcznikiem. W ten sposób sprawisz, że masło shea i olej kokosowy zawarte w wosku świecy będą działać przez całą noc. To naturalne składniki, które służą do nawilżania skóry. Powodują, że staje się ona miękka i gładka. 

 

Witaminy A i E pomogą Twojej skórze stać się bardziej elastyczną i odżywioną. Aromatyczne olejki, jak olejek makadamia czy ekstrakty z lawendy i wanilii, ułatwią Ci głęboki odpoczynek podczas snu. 

 

Dzięki temu rano możesz obudzić się odświeżona, z nawilżoną skórą.

Masaż ciepłym woskiem

180 PLN

Godzinny masaż świecą sojową połączony z konsultacją fizjoterapeutyczną