fbpx

follow us:

Masaż transbukalny Kraków

Masaż transbukalny Kraków

Czy masaż transbukalny to kolejny przyjemny zabieg, podczas którego odpoczniesz? 

 

Absolutnie nie!

 

To najmocniejsza i najboleśniejsza terapia, jaki mamy w naszej ofercie. Żwacz u chorych na bruksizm jest nawet 10 razy silniejszy niż u zdrowej osoby. Musimy działać na niego z większą siłą, bo tylko tak jesteśmy w stanie zmniejszyć ból. Co więcej, dzięki temu będziesz mogła wreszcie szerzej niż zwykle otworzyć usta, bez uczucia blokady. 

Dla kogo jest masaż transbukalny?

Masaż transbukalny to terapia dla osób, które chcą poczuć ulgę od napiętych mięśni twarzy, w tym żwacza. Po czym poznać, że możesz być jedną z nich? 

  • Budząc się rano masz wrażenie, że Twoje mięśnie twarzy są jak z betonu. Z czasem w ciągu dnia ból maleje, ale następnego ranka to uczucie znowu powraca. 
  • Na obwodzie języka widzisz odciśnięte zęby
  • Czujesz ból głowy i oczu, przypominające migrenę

Jak przebiega ten masaż?

Masaż transbukalny zaczynamy od nałożenia rękawiczek. Masażystka zaczyna masować Twoją twarz od zewnątrz. Szuka napięć na żuchwie, brodzie, szyi. Krótkimi, punktowymi ruchami uciska i wykonuje delikatne okrężne ruchy. W ten sposób rozluźnia mięśnie i przygotowuje twarz do głębszego masażu od wewnątrz jamy ustnej.

 

Gdy rozluźni twarz od zewnątrz, delikatnie wkłada palce do wnętrza jamy ustnej. Następnie uciskaj i rozciera mięśnie żwaczy i policzków. Ten bezpośredni dostęp pozwala na dokładniejsze rozluźnienie napięć, redukcję bólu, a także poprawę mobilności mięśniowej i zmniejszenie objawów bruksizmu. Masaż ten wymaga dużej wiedzy i umiejętności, aby był efektywny i bezpieczny dla pacjenta.

 

 

masaz transbukalny
Chociaż sam masaż nie jest przyjemny, to już po pierwszej wizycie możesz poczuć przyjemne rozluźnienie szczęki.

Kiedy zobaczę pierwsze efekty?

Już po pierwszym masażu możesz poczuć, że twoja twarz i żuchwa są mniej napięte i bardziej zrelaksowane. Z czasem, jeśli będziesz kontynuować zabiegi, możesz zauważyć większe zmiany, jak lepszy kształt twarzy i mniejszy ból przy otwieraniu ust czy żuciu.

zespół Estetyczne Rewolucje

Nasz gabinet został założony przez dentystkę, więc wszystkie zabiegi związane z bruksizmem traktujemy na serio. Oprócz fizjoterapii możemy złagodzić siłę z jaką zaciskasz zęby, za pomocą toksyny botulinowej. Jeśli podczas wizyty okaże się, że problem jest bardziej złożony, odeślemy Cię do zaufanego gabinetu, gdzie zajmie się tobą doświadczony protetyk.

Masaż transbukalny

187,50 PLN

150 PLN

Godzinny masaż transbukalny połączony z konsultacją fizjoterapeutyczną

„Starzenie się to stan umysłu.

Należy zachować entuzjazm i ciekawość”

Coco Chanel

kontakt@estetycznerewolucje.pl

tel.: (48) 503 722 734

Instagram