fbpx

follow us:

Masaż relaksacyjny Kraków

Masaż relaksacyjny Kraków

Siedzisz kolejną godzinę przed monitorem w pracy, robiąc kolejny projekt “na wczoraj”? Obok na biurku pewnie leży kubek po kawie i telefon. Brzęczenie powiadomień co jakiś czas wybija cię z rytmu. Po kolejnej godzinie łapiesz się, że zamiast pracować znowu przeglądasz Facebooka. A przecież w domu czeka na ciebie kolejna lista zadań.

 

Czy w takich warunkach da się być kreatywnym?

 

Jak często okazywało się, że przez cały dzień intensywnie myślałaś nad czym i nic. A tu nagle najlepsze pomysły przyszły Ci pod prysznicem albo tuż przed zaśnięciem, gdy już leżysz w łóżku.

 

Ciekawostka.

 

Czy wiesz, że ten stan ma swoją nazwę? To tak zwany “tryb rozproszony”, przeciwieństwo “koncentracji”. Gdy pozwolisz swoim myślom na swobodnie krążyć, możesz zauważyć, jak kreatywne rozwiązania pojawiają się same z siebie. Rzeczy nad którymi siedziałaś przez ostatnie godziny nagle mają sens. Gdy znowu będziesz musiała się skupić, rozpraszacze dookoła będą mniej zauważalne niż wcześniej.

Czym ten masaż różni się od innych?

Jednym ze sposobów na wejście w “tryb rozproszony” jest masaż relaksacyjny. To forma masażu, która nie tylko uwalnia napięcia zgromadzone w ciele, ale raczej skupia się na tych w Twoje głowie.

 

W przeciwieństwie do masażu klasycznego, masaż relaksacyjny jest bardziej jednolity i łagodny. Nie ma tu miejsca na intensywne uciskanie czy głębokie manipulacje tkankami. Zamiast tego, chcę żebyś poczuła głębokie odprężenie, gdzie umysł i ciało mogą odnaleźć harmonię i spokój.

Jak przebiega masaż relaksacyjny?

Doświadczenie setek kobiet, które “przeszły” przez nasze ręce jest bardzo podobne.

 

W ciągu pierwszych 5 minut nic się nie dzieje. Krótka rozmowa o tym, czego oczekujesz, czy na coś chorujesz, czego oczekujesz. Później ja na chwilę wychodzę, żebyś mogła się rozebrać. Jeśli przyszłaś na masaż relaksacyjny pierwszy raz, to możesz nawet poczuć się trochę speszona:

 

“O rany, obca dziewczyna mnie dotyka, a ja tu leżę w samych majtkach”.

 

Ale kiedy czujesz pierwsze długie, spokojne ruchy zapominasz o wstydzie. Zamiast tego wczuwasz się w zabieg. Każdy ruch masażysty jest przemyślany.

 

Delikatny zapach świeczek, cicha muzyka w tle, ciepłe, naoliwione dłonie masażystki tylko Ci w tym pomagają. Zapominasz o telefonach, mailach, spotkaniach. Zamiast tego odpływasz ze swoimi myślami. Niektóre Panie tak bardzo się rozluźniają, że zdarza im się krótka drzemka 🙂

Na koniec zadajesz sobie pytanie “to już, tak szybko?”

 

Oczywiście, że nie!

masaż relaksacyjny Kraków

Jak sprawić, żeby przyjemność trwała jeszcze przez kilka godzin?

Umów się na niego wieczorem, tuż przed snem. Dzięki temu “sesję” będziesz mogła przeciągnąć aż do rana. Wracając w domu zostaw w spokoju telefon i wyłącz telewizor. Niebieskie światło zabija melatoninę i pogarsza sen. Umyj zęby, przebierz się w wygodną piżamę i idź spać. Dzięki temu rano obudzisz się z wypoczętym ciałem i świeżym umysłem. 

Masaż relaksacyjny

150 PLN

Godzinny masaż relaksacyjny połączony z konsultacją fizjoterapeutyczną