fbpx

follow us:

Modelowanie ust

Modelowanie ust Kraków

Chcesz wykonać modelowanie ust w Krakowie? Zapraszam Cię do mojego gabinetu. Wypełnianie ust kwasem hialuronowym to jeden z moich ulubionych zabiegów. Pozwala perfekcyjnie wymodelować oraz nawilżyć wargi. Poprawa wyglądu i samopoczucia pacjentek to moja pasja, dlatego każdego dnia spełniam się zawodowo, prowadząc gabinet medycyny estetycznej w Krakowie.

Pacjentki często zgłaszają się do mnie z obawami, czy efekt zabiegu nie będzie przesadzony, wręcz karykaturalny. Zawsze uspokajam i tłumaczę, że kwas hialuronowy na usta daje różne efekty, w zależności od zastosowanego preparatu i ilości, jakiej używam do zabiegu. Przed przystąpieniem do działania wspólnie ustalamy, na jakim efekcie zależy mojej pacjentce. Czy będzie to powiększanie ust na płasko, czy może inny rodzaj zabiegu. To ważny element konsultacji, ponieważ zależy mi na zaufaniu osób, które korzystają z usług mojego gabinetu w Krakowie.

Modelowanie ust w Krakowie dopasowane do Twoich potrzeb

Do powiększania ust kwasem hialuronowym wykorzystuję preparaty trzech marek. Ich rodzaj oraz dawkę dobieram po wstępnej konsultacji lekarskiej, by poznać indywidualne potrzeby Pacjenta.

W zależności od efektu, jaki chcemy uzyskać podczas zabiegu modelowania ust, używam innej ilości preparatu. Zakres, na którym pracuję, to od 0.55 ml do 1 ml, dzięki czemu możemy uzyskać dokładnie taki rezultat, jakiego oczekuje Pacjentka. Z drugiej strony mam pewność, że efekt nie będzie przesadzony. Co ważne – większość klinik w Krakowie zaczyna podawanie preparatu od dawki 1ml, przez co różnica przed i po jest znacznie bardziej widoczna.

Zaufaj mojej wiedzy i doświadczeniu – od lat doskonalę swoje umiejętności poprzez codzienną praktykę oraz liczne kursy i szkolenia, w których biorę udział. Modelowanie ust w Krakowie to jedna z dziedzin, w której się specjalizuję. Wykonuję również inne zabiegi, jak np.:

Moja oferta

Nawilżenie ust (Juvederm, 0.55 ml)

700 PLN

Modelowanie ust (Teoxane, 0.7 ml)

850 PLN

Nawilżenie i modelowanie ust przy użyciu 0.7 ml kwasu hialuronowego.

Nawilżenie ust (Teoxane, 1 ml)

900 PLN

1 ml preparatu o obniżonym sieciowaniu

Modelowanie ust (Fillmed/Teoxane, 1 ml)

1000 PLN

„Starzenie się to stan umysłu.

Należy zachować entuzjazm i ciekawość”

Coco Chanel

kontakt@estetycznerewolucje.pl

tel.: (48) 503 722 734

Instagram