fbpx

follow us:

Voucher

Voucher na prezent Kraków

W ciągu roku jest wiele okazji, by sprawić przyjemność bliskim drobnym prezentem. Urodziny, święta, rocznice. Każda z tych okazji stanowi świetny pretekst, by uszczęśliwić ważną dla Ciebie osobę. Czasem jednak możesz nie mieć pewności, co ucieszyłoby bliską Ci osoba. Często dostaję pytania o vouchery na zabieg. Pacjentki zadowolone z efektów zabiegów, ich partnerzy czy mężowie pytają mnie, czy mogą kupić voucher dla kogoś z rodziny lub przyjaciół.    

Voucher na zabieg – dla kogo?

Nie chcesz ryzykować, że perfumy będą miały nietrafiony zapach, a sukienka będzie w złym rozmiarze? Zaproszenie na zabieg w moim gabinecie będzie świetnym prezentem. To idealny sposób, żeby powiedzieć ukochanej osobie „dbam o Ciebie”. Zwróć uwagę, jak często osoba o której teraz myślisz narzeka przed lustrem na zmarszczki. Może ma dosyć suchej, matowej skóry, cellulitu albo worków pod oczami? Kupując jej voucher na prezent do mojego gabinetu masz pewność, że zadbam o bliską Ci osobę najlepiej jak to możliwe.

Podczas wizyty zawsze długo rozmawiam z pacjentką, jakie niedoskonałości chciałaby poprawić. Bazując na mojej najlepszej wiedzy doradzam, który zabieg da najlepszy efekt oraz będzie właściwy do jej wieku i potrzeb.

 

Vouchery dostępne są na kwotę 300, 500 lub 1000zł, albo inną ustaloną podczas zakupu. Są one imienne, a obdarowana osoba ma 12 miesięcy na jego wykorzystanie. Więcej szczegółów znajdziesz w regulaminie.

 

voucher-prezent

Zadzwoń do mnie. Napisz maila lub skontaktuj się przez portale społecznościowe, żeby dowiedzieć się więcej!

„Starzenie się to stan umysłu.

Należy zachować entuzjazm i ciekawość”

Coco Chanel

kontakt@estetycznerewolucje.pl

tel.: (48) 503 722 734

Instagram