fbpx

follow us:

Leczenie nadpotliwości

Leczenie nadpotliwości Kraków

Leczenie nadpotliwości to jeden z zabiegów oferowanych przez nasz gabinet w Krakowie. Jak często, wycierając rękę przed podaniem, zastanawiasz się, czy to już czas na leczenie nadpotliwości? Gdzie leży granica między zwykłym poceniem się, a nadpotliwością? To naturalne, że latem, gdy jest duszno i gorąco, nawet drobna aktywność sprawia, że jesteśmy cali mokrzy. Co jednak, kiedy mokre dłonie i nieprzyjemne plamy pod pachami pojawiają się bez ostrzeżenia?

Być może próbowałaś dezodorantów, tabletek, a nawet ziołowych kąpieli. Problem w tym, że wymagają one regularnego stosowania. Czy jednak wiedziałaś, że do leczenia nadpotliwości można użyć toksyny botulinowej? Medycyna estetyczna w Krakowie oferuje taką możliwość! Jestem dyplomowanym lekarzem, który specjalizuje się w tego typu zabiegach i chętnie pomogę Ci rozwiązać problem Twojej dolegliwości.

Na czym polega leczenie nadpotliwości?

Leczenie nadpotliwości polega na podaniu toksyny botulinowej w miejsca, gdzie pot dokucza nam najbardziej. Stopy, dłonie, pachy – to właśnie tam najczęściej podaję preparat. Blokuję w ten sposób impulsy nerwowe, które docierają do gruczołów potowych. Dzięki temu ograniczam ich pobudzanie, a pot – nie pojawia się.

Jak przebiega leczenie nadpotliwości w Krakowie?

Najpierw zaczynam od rozmowy. Może się okazać, że objawy, z którymi przychodzisz, są całkowicie normalnie i nie ma wskazania do podania toksyny. Jeśli jednak podczas wywiadu okaże się, że mniej inwazyjne metody nie skutkują, przystąpimy do zabiegu leczenia nadpotliwości pach oraz innych miejsc na ciele.

Na początku nakładam krem znieczulający na miejsca, gdzie będę podawać toksynę botulinową. Po kilkunastu minutach, gdy krem zacznie działać, drobną igłą rozpoczynam podawanie preparatu. Cały zabieg trwa od pół godziny do 60 minut. Zazwyczaj spotykam się z pacjentem po dwóch tygodniach od zabiegu. Oceniam wtedy uzyskany efekt, a jeśli trzeba, dostrzykuję dodatkową dawkę toksyny.

Jak długo utrzymują się efekty?

Efekty utrzymują się średnio od 4 do 6 miesięcy. Tak jak w przypadku innych zabiegów z użyciem toksyny botulinowej, wiele zależy tego, jak bardzo zaawansowana jest nadpotliwość. Ważne jest też to, czy przestrzegasz zaleceń po zabiegu. Żeby uzyskać pełen efekt, przez dwa tygodnie od podania toksyny botulinowej nie ogrzewaj ostrzykniętych miejsc oraz unikaj aktywności fizycznej. Wizyty w saunie czy solarium, nagrzewanie albo opalanie okolic, gdzie podano preparat, mogą istotnie skrócić czas działania preparatu.

Jaka jest cena zabiegu?

Koszt zabiegu wynosi 1800 zł.

W cenę zabiegu wliczona jest także bezpłatna wizyta kontrolna.

Jeśli i Ty zmagasz się z tym problemem, wiesz już, że nadpotliwość można skutecznie leczyć w Krakowie. Odwiedź mój gabinet medycyny estetycznej, byśmy mogli wspólnie ustalić plan i przebieg leczenia.

Oprócz zabiegów na nadpotliwość, oferuję także inne usługi, jak np.:

„Starzenie się to stan umysłu.

Należy zachować entuzjazm i ciekawość”

Coco Chanel

kontakt@estetycznerewolucje.pl

tel.: (48) 503 722 734

Instagram