fbpx

follow us:

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa Kraków

Mezoterapia igłowa w Krakowie to zabieg, o który często pytają mnie Pacjentki. Zniechęcone licznymi eksperymentami z różnymi kremami i specyfikami nakładanymi przez lata, nadal mają problem z jakością swojej skóry. Jest ona sucha i mało elastyczna, a także widać na niej coraz głębsze zmarszczki. W większości przypadków pielęgnacja obejmująca kremy, maski, domowe peelingi, a nawet zabiegi pielęgnacyjne w gabinecie, nie rozwiązuje problemu. Te działania mogą doraźnie wpływać na wygląd skóry, jednak nie są receptą na pojawiające się zmarszczki i bruzdy.

Medycyna estetyczna w Krakowie oferuje jednak skuteczne rozwiązanie na poprawę kondycji skóry. Coraz częściej wybieranym przez Klientki zabiegiem jest mezoterapia igłowa. To zabieg medyczny z zakresu medycyny estetycznej. Polega na podaniu do odpowiedniej warstwy skóry koktajlu witaminowego, kwasu hialuronowego i innych substancji aktywnych, które mają za zadanie odbudowywać skórę od wewnątrz i skutecznie ją regenerować. Już kilka regularnych zabiegów zapewni zdrowy, rozświetlony wygląd skóry. Mezoterapia wykonywana w naszym gabinecie w Krakowie jest również skuteczną profilaktyką antystarzeniową.

Wyróżniamy kilka rodzajów tego zabiegu. Może być to mezoterapia igłowa twarzy, okolic oczu, głowy czy mezoterapia dłoni. Wszystkie te zabiegi wykonuję w Krakowie, w swoim gabinecie.

Mezoterapia igłowa w Krakowie – jak przebiega?

Na początku zawsze przeprowadzam dokładny wywiad kosmetyczny, aby uzyskać od Pacjentki informacje dotyczące jej potrzeb i oczekiwań, a także stanu skóry.

Jak wygląda zabieg? Rozpoczynam od nałożenia kremu znieczulającego. Po kilkudziesięciu minutach, gdy krem zacznie działać, przystępuję do zabiegu właściwego. Przy użyciu krótkiej igły wykonuję zabieg śródskórnie, podając konkretny preparat. Kluczem do wspaniałych efektów jest nie tylko jakość preparatu. W głównej mierze zależy od tego również liczba nakłuć. Im więcej ich wykonam, tym bardziej pobudzam skórę do przebudowy. Zazwyczaj jest to około kilkanaście, czasem kilkadziesiąt iniekcji.

Zwykle do mezoterapii igłowej wykorzystuję preparat zawierający kwas hialuronowy, aminokwasy, witaminy i minerały. Wprowadzając go pod skórę możemy oczekiwać, że zadziała on na wiele poziomów skóry. Mezoterapia igłowa ma dogłębne działanie, podczas gdy kremy, serum i maseczki działają jedynie powierzchownie. Cena zabiegu uzależniona jest od liczby wykonanych serii.

Efekty, jakie daje mezoterapia twarzy czy pod oczy, będą zauważalne już po pierwszym zabiegu. Skóra nabierze blasku, będzie nawilżona i promienna. Dla uzyskania najlepszego efektu zalecam jednak wykonanie pełnego cyklu trzech powtórzeń. To pozwoli widocznie odżywić skórę oraz pobudzić ją do jeszcze lepszej regeneracji.

Mezoterapia igłowa to nie jedyny zabieg, jaki oferuję w swoim gabinecie medycyny estetycznej w Krakowie. Do wyboru są również inne, jak np.:

Mezoterapia Twarzy (Fillmed)

600

Mezoterapia twarzy (Fillmed) - pakiet trzech zabiegów

1550

Jedna pełna seria - pakiet trzech zabiegów

Mezoterapia dłoni (Fillmed)

900

Mezoterapia dłoni (Fillmed) - pakiet trzech zabiegów

2500

Jedna pełna seria - pakiet trzech zabiegów

„Starzenie się to stan umysłu.

Należy zachować entuzjazm i ciekawość”

Coco Chanel

kontakt@estetycznerewolucje.pl

tel.: (48) 503 722 734

Instagram