fbpx

follow us:

Lifting twarzy

Lifting twarzy Kraków

Zastanawiasz się, jak możesz odjąć sobie lat? A być może nawet trafiłaś na tę stronę wpisując w wyszukiwarkę “lifting twarzy Kraków”? Dowiedz się więcej na temat tego, jakie zabiegi odmładzające może zaoferować Ci medycyna estetyczna Kraków w moim gabinecie.

Lifting twarzy Kraków

Wraz z upływem czasu skóra na twarzy traci elastyczność, pogarsza się owal twarzy, pojawiają się zmarszczki mimiczne. Proces ten da się zatrzymać, a nawet cofnąć jego skutki. Najpopularniejsza metoda przeciwdziałania utracie jędrności skóry to operacja plastyczna. W praktyce nie każdy pacjent chce poddawać się operacji z obawy przed bólem.

Z pomocą przychodzi medycyna estetyczna, która proponuje kompromis między możliwymi efektami a uciążliwością zabiegu. Wykorzystując nowoczesne techniki, możemy przywrócić ciału dawny wygląd na długie miesiące, nie narażając pacjentki na bolesną rekonwalescencję. Do tego typu zabiegów należą:

  • wolumetria policzków — Kraków;
  • wypełnianie zmarszczek i bruzd nosowo wargowych — Kraków;
  • lift booster — Kraków.

Wolumetria, wypełnianie bruzd i zmarszczek

Interesuje Cię wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym i modelowanie żuchwy Kraków? Wolumetria żuchwy, policzków, wypełniania bruzd i zmarszczek to bardzo dobre rozwiązanie. Jest to zabieg polegający na uzupełnieniu ubytków tkanek przy użyciu kwasu hialuronowego. Objawem utraty kolagenu, fibryny czy tkanki tłuszczowej w skórze są pojawiające się bruzdy. Aby się ich pozbyć, podajemy preparat w miejsce, gdzie znajduje się kość w celu odbudowy utraconej objętości tkanek.

Wypełnienie doliny łez Kraków

Skóra w okolicach oczu jest bardzo delikatna, a przez to podatna na starzenie. Z czasem w zagłębieniu pod okiem pojawia się tzw. dolina łez. Przez to twarz nabiera smutnego wyrazu, a oczy wydają się zmęczone. Lekarstwem okazuje się wypełnianie doliny łez — Kraków. Metoda ta polega na uzupełnieniu ubytków pod okiem przy użyciu kwasu hialuronowego. Efekt jest natychmiastowy, a twarz wygląda zdecydowanie młodziej.

LIfting i nawilżenie w jednym

Twoja skóra potrzebuje nie tylko liftingu, ale także głębokiego nawilżenia? Za pomocą odpowiedniego preparatu nie tylko nawilżymy skórę od wewnątrz. Poprawimy też koloryt skóry oraz usuniemy pierwsze oznak starzenia. Warto przy tym wspomnieć, że wykorzystywany przeze mnie preparat odpowiada przede wszystkim za intensywne nawilżenie i rozświetlenie, dzięki czemu świetnie sprawdzi się również jako delikatne, ale widoczne odżywienie.

Hydroksyapatyt wapnia

Jest to skuteczny, niechirurgiczny zabieg, który odmłodzi Twoją skórę. Hydroksyapatyt wapnia wykazuje działanie liftingujące i biorewitalizujące.  Jest naturalnym składnikiem kości i zębów, dlatego uważa się go za bezpieczny i biokompatybilny. Myślisz o lifting podbródka — Kraków? Zabieg trwa ok. 30 minut, a po podaniu preparatu rezultaty są od razu widoczne. Zauważysz spłycenie zmarszczek oraz efekt liftingu skóry i uniesienia tkanek, a finalnie uruchamia się długotrwały proces biorewitalizacji prowadzony siłami organizmu.

W moim gabinecie oprócz niechirurgicznego liftingu twarzy możesz skorzystać z takich zabiegów jak:

Wolumetria żuchwy (Fillmed/Teoxane Teosyal)

1800

Modelowanie żuchwy za pomocą dwóch ampułek kwasu hialuronowego (2,4 ml)

Wolumetria policzków (Fillmed/Teoxane Teosyal)

1800

Modelowanie policzków przy użyciu dwóch ampułek kwasu hialuronowego (2,4 ml)

Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych (Fillmed/Teoxane Teosyal)

1000

Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych lub marionetek, przy użyciu jednej ampułki kwasu hialuronowego (1,2 ml)

Wypełnianie doliny łez (Fillmed/Teoxane Teosyal)

1000

Wypełnienie ubytków pod okiem przy użyciu kwasu hialuronowego (1 ml)

Wypełnienie zmarszczek palacza (Fillmed/Teoxane Teosyal)

1000

Usunięcie zmarszczek nad górna wargą przy użyciu kwasu hialuronowego (1 ml)

Hydroksyapatyt wapnia (stymulator tkankowy - Radiesse)

1900

„Starzenie się to stan umysłu.

Należy zachować entuzjazm i ciekawość”

Coco Chanel

kontakt@estetycznerewolucje.pl

tel.: (48) 503 722 734

Instagram