fbpx

follow us:

O nas

Poznaj nasz zespół

doktor Ewa Kusiba-Foryt

Właścicielka gabinetu

Lekarz medycyny estetycznej

Lekarz stomatolog

Po skończeniu stomatologii na UJ w Krakowie pracowałam na Uniwersyteckiej Klinice Stomatologicznej. Zastanawiając się nad specjalizacją, trafiłam na studia podyplomowe z medycyny estetycznej.

Tam nauczyłam się podstaw – mezoterapii, wypełniaczy, toksyny botulinowej. Później wieczorami “ćwiczyłam” zabiegi na rodzinie i znajomych.

Zaczęłam chodzić do innych gabinetów, żeby podpatrzeć jak pracują inni lekarze. W końcu sama zaczęłam robić zabiegi. Najpierw w innych salonach, aż w końcu otworzyłam własną działalność.

Przez ponad rok jeździłam do USA, gdzie pod okiem najwybitniejszych lekarzy na świecie zdobyłam certyfikat The American Academy of Aesthetic Medicine – największej akademii medycyny estetycznej na świecie. 

Jestem nie tylko jedyną lekarką na południu Polski, która może pochwalić się tym certyfikatem. 

Zaraz po egzaminie w zapisałam się na kolejne studia podyplomowe, tym razem z AntropologiI Sądowej. Oficjalnie, żeby odświeżyć sobie wiedzę z anatomii. Nieoficjalnie – bo uwielbiam kryminały z detektywem Poirot 😀

Ewa Kusiba-Foryt
doktor Ewa Kusiba-Foryt​

Weronika Woźniak

Kosmetolog

Skończyłam studia z kosmetologii, skupiając się na tym, jak połączyć ją z medycyną estetyczną, bo uwielbiam pomagać ludziom czuć się lepiej w swojej skórze.

Co robię w gabinecie Estetyczne Rewolucje?
Od klasyków takich jak peelingi czy kwasy, przez mezoterapię igłową i mikroigłową, aż po kompleksową pielęgnację skóry i zabiegi bankietowe.

Moje podejście?
Zawsze indywidualne, bo każda skóra jest inna i każdy z nas ma swoje unikalne potrzeby.

To co mnie napędza, to ciągła chęć nauki. Każdego roku Zawsze coś nowego na horyzoncie, nowe techniki, nowe podejścia do pielęgnacji i terapii skóry. Chcę żeby moje zabiegi nie tylko poprawiały wygląd, ale też były dla Ciebie chwilą relaksu i oddechu od codzienności.

Weronika Woźniak
Weronika Woźniak​

Karolina Muszyńska

Fizjoterapeutka

Studiowałam fizjoterapię na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie i od tamtego czasu moja przygoda z masażem i terapią ciała tylko się rozkręcała. Moje doświadczenie budowałam pracując w różnych miejscach – od SPA po przychodnie specjalizujące się w ortopedii i osteopatii.

Masaż to moja pasja od zawsze, a z każdym rokiem zagłębiam się coraz bardziej w jego tajniki, ucząc się, jak ogromny wpływ ma on na nasze samopoczucie. Pracując z ciałem, nauczyłam się, jak ważne jest, by patrzeć na niego całościowo. Wszystko ma znaczenie: jak się odżywiamy, ile pijemy wody, jak sobie radzimy ze stresem.

W Estetycznych Rewolucjach skupiam się na terapii PhysioKobido, podchodząc do niej z filozofią pracy „od stóp do głów”. Ale to nie wszystko – moje sesje mogą obejmować także masaż tkanek głębokich, masaż relaksacyjny czy nawet masaż transbukalny, czyli masaż wykonany od wewnątrz jamy ustnej.

Karolina Muszyńska
Karolina Muszyńska​

Zuzanna Pilarz

Fizjoterapeutka

W gabinecie zajmuję się zwalczaniem dolegliwości bólowych, poprawą wizualną i funkcjonalną blizn oraz znoszeniem napięć w obrębie Waszych ciał.
Pomagam również zlikwidować zmęczenie, stres, odprężyć się, a także uzyskać wymarzone cele za sprawą metod fizjoterapii estetycznej. Interesują mnie również zagadnienia z zakresu uroginekologii.

Stale dokształcam się uczestnicząc w szkoleniach, aby w oparciu o Twoje indywidualne potrzeby, dobierać odpowiednie narzędzia i wspólnie uzyskać satysfakcjonujące rezultaty.

Współpraca z pacjentami daje mi wiele radości i motywacji. Podczas zabiegu staram się wygospodarować przestrzeń zarówno na rozmowę, jak i relaks, wyciszenie.

A prywatnie ?
Uwielbiam treningi siłowe oraz jazdę na rolkach. Dbam o regularną aktywność oraz zbilansowaną dietę, co daje mi energię do działania i uczy realizacji wyznaczonych celów.
Wolny czas spędzam z bliskimi lub w kuchni, gdzie chętnie piekę różne słodkości.
Radość dają mi także podróże, poznawanie nowych miejsc oraz pielęgnacja pasji jaką od dziecka jest muzyka.

Zuzanna Pilarz
Zuzanna Pilarz​

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez nas zabiegów? Sprawdź jak możesz się z nami skontaktować!