fbpx

follow us:

O nas

doktor Ewa Kusiba-Foryt

Lekarz medycyny estetycznej

Nazywam się Ewa Kusiba-Foryt i jestem dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej. 

W ramach moich działań wykonuję bezpieczne, skuteczne i profesjonalne zabiegi. Posiadam szerokie doświadczenie i doskonałe kompetencje z obszaru medycyny przeciwstarzeniowej. 

Czym jest dla mnie medycyna estetyczna? 

W moim gabinecie w Krakowie oferuję szeroki zakres zabiegów upiększających i odmładzających takich jak: botoks, mezoterapia, modelowanie ust oraz liczne pakiety łączące wiele możliwości. Podczas konsultacji pacjentami ustalam plan działania, po to, aby uzyskać w pełni naturalne wyniki leczenia przy użyciu medycyny estetycznej. 

Jestem w stanie pomóc nawet przy najbardziej kłopotliwych problemach, z jakimi borykają się pacjenci, w tym powikłaniach powstałych po zabiegach w innych placówkach. Oferowane w gabinecie w Krakowie przy ul. Józefa Dwernickiego 8/2 zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii pozwalają na uzyskanie długotrwałych efektów przeciw starzeniu się skóry. Atutem zabiegów jest również nieinwazyjna metoda odmładzania skóry, bez konieczności użycia skalpela, a jej skuteczność potrafi zaskoczyć niejednego pacjenta. 

Co mnie wyróżnia? 

Z wykształcenia jestem zarówno lekarzem medycyny estetycznej, ale także lekarzem stomatologiem, dzięki czemu posiadam wyspecjalizowaną i pełną wiedzę medyczną między innymi na temat mięśni twarzy, nazywanymi również mięśniami mimicznymi,. Wiedza ta pozwala mi na oferowanie kompletnej pomocy w walce ze starzeniem skóry twarzy. Po ocenie skóry pacjentek i pacjentów wiem, gdzie wykonać iniekcję, aby przyniosła ona najlepsze rezultaty. 

Współpracuję z licznymi klinikami w Krakowie, poszerzam również swoją wiedzę uczestnicząc regularnie w licznych szkoleniach i konferencjach na terenie całej Polski oraz zagranicą. Jako lekarz mam świadomość, jak istotne jest bezpieczeństwo i jakość wykonywanych zabiegów, dlatego też pracuję na produktach wyłącznie najwyższej klasy. Każdy pacjent traktowany jest u mnie indywidualnie, a leczenie dopasowuję specjalnie do jego potrzeb. 

Zapraszam do zapoznania się z pełną ofertą mojego gabinetu na stronie internetowej, gdzie będą mogli Państwo zapoznać się z samymi usługami, jak i oferowanymi przeze mnie promocjami. Mój gabinet charakteryzuje się pełnym zaangażowaniem, fachowością oraz gwarancją zadowolenia z oferowanych zabiegów, dlatego też zapraszam do skorzystania z moich usług. Gabinet medycyny estetycznej znajduje się przy ul. Lubelskiej 14/9 w Krakowie. Serdecznie zapraszam!

jenot-mniejszy

Blanka Szkudlarek

Kosmetolog

Jestem Blanka Szkudlarek i od dziecka pasjonuję się kosmetologią. Z pasji do piękna zdecydowałam się na ukończenie kosmetologii. Uwielbiam podkreślać i wydobywać naturalne walory u moich pacjentów. W mojej pracy kieruję się zasadą, że zdrowa i zadbana skóra to podstawa dobrej jakości życia. Dobiorę dla Ciebie odpowiedni zabieg i pielęgnację, tak abyś była zadowolona z efektów jeszcze po wizycie. Nauczę Cię, jak pielęgnować skórę w domu oraz jak dobierać produkty. Zajmuję się terapiami przeciwstarzeniowymi, trądzikowymi i skórami problematycznymi.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez nas zabiegów? Sprawdź jak możesz się z nami skontaktować!