fbpx

follow us:

Kto może wykonywać zabiegi medycyny estetycznej?

Kto może wykonywać zabiegi medycyny estetycznej?

Medycyna estetyczna to dziedzina medycyny, która zajmuje się poprawą wyglądu zewnętrznego pacjentów poprzez różnego rodzaju zabiegi kosmetyczne i nieinwazyjne procedury. W dzisiejszych czasach coraz więcej osób decyduje się na korzystanie z usług medycyny estetycznej. To doskonały sposób, by polepszyć wygląd swojej skóry, zmniejszyć widoczność zmarszczek, poprawić owal twarzy czy podkreślić kontur ust. Zanim jednak udasz się na wizytę, dowiedz się, kto może wykonywać zabiegi medycyny estetycznej. Dziś wyjaśnimy Ci, dlaczego jest to tak ważne oraz jakie kompetencje są niezbędne do tego, by cały zabieg został wykonany poprawnie, a efekty, na jakich Ci zależy, były zadowalające.

Czym zajmuje się medycyna estetyczna?

Medycyna estetyczna obejmuje szeroki zakres zabiegów, których celem jest poprawa kondycji skóry, przywrócenie pacjentom młodzieńczego wyglądu oraz niwelowanie defektów urody. Dajemy naszym pacjentom mnóstwo możliwości, by poprawić ich samopoczucie oraz podnieść pewność siebie, co z pewnością przyczyni się do znacznej poprawy jakości życia. Do najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej należą między innymi:
  • redukcja zmarszczek z wykorzystaniem toksyny botulinowej,
  • modelowanie ust dzięki iniekcji kwasu hialuronowego,
  • poprawa jędrności i nawilżenia skóry dzięki możliwościom, jakie dają biostymulatory tkankowe,
  • redukcja opuchlizny i cieni pod oczami poprzez zastosowanie mezoterapii igłowej,
  • zabiegi na twarz i ciało z wykorzystaniem lasera frakcyjnego czy radiofrekwencji.
Do wykonania każdego z tych zabiegów potrzebny jest nie tylko profesjonalny sprzęt, ale również rozległa wiedza medyczna, która pozwala na prawidłowy dobór preparatów oraz odpowiednią ich aplikację.
f

Kto może wykonywać zabiegi medycyny estetycznej?

Skoro wiesz już, czym zajmuje się medycyna estetyczna, pora dowiedzieć się, kto może wykonywać zabiegi z tego zakresu. Ich przeprowadzanie powinno powierzać się wyłącznie wykwalifikowanym specjalistom, którzy zdobyli potrzebną wiedzę popartą oficjalnymi dokumentami i certyfikatami. Największe doświadczenie w tej dziedzinie mają lekarze medycyny estetycznej, którzy znają nie tylko specyfikę konkretnych zabiegów, ale również potrafią podejść do tego z medycznego punktu widzenia. Jeśli zależy Ci na tym, by wszystkie procedury były wykonywane w sposób profesjonalny i bezpieczny, skorzystaj z usług oferowanych przez nasz gabinet Estetyczne Rewolucje. Tutaj medycyna estetyczna w Krakowie nie ma przed nami tajemnic. Nasi specjaliści mają kompleksowe wykształcenie medyczne i kosmetologiczne, dzięki czemu masz pewność, że każdy etap zabiegu będzie wykonany starannie, precyzyjnie i w dobrej atmosferze, a efekty działania będą dokładnie takie, na jakich Ci zależy. Przed każdym zabiegiem przeprowadzamy szczegółową konsultację, by poznać Twoje oczekiwania i przedstawić możliwości, jakie jesteśmy w stanie zaoferować. Umów się na wizytę do naszego lekarza i poczuj się pięknie w swoim ciele!

Post a comment

„Starzenie się to stan umysłu.

Należy zachować entuzjazm i ciekawość”

Coco Chanel

kontakt@estetycznerewolucje.pl

tel.: (48) 503 722 734

Instagram