fbpx

follow us:

Jak skutecznie wygładzić zmarszczki w Krakowie, nawet w 30 minut?

Jak skutecznie wygładzić zmarszczki w Krakowie, nawet w 30 minut?

Kiedy chcesz szybko i skutecznie usunąć zmarszczki w Krakowie i okolicach, nie chcesz marnować czasu ani pieniędzy na działania, które nie prowadzą do wymarzonego wyglądu. Jednym ze skutecznych sposobów są zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej. 

Musisz jednak uważać. 

 

Jeśli, podobnie jak ja, czasami zaglądasz na strony plotkarskie, pewnie wiesz, że media uwielbiają wyszukiwać, kto przeszedł zabieg medycyny estetycznej. Im bardziej nieudany lub przesadzony efekt, tym bardziej krzykliwy tytuł i więcej kliknięć. Być może obawiasz się, że po kilku zabiegach będziesz wyglądać podobnie.

 

Niepotrzebnie.

 

Warto wiedzieć, że w ostatnich latach medycyna estetyczna znacznie się rozwinęła w kierunku stymulacji skóry i pobudzania jej do regeneracji. Co więcej, teraz najważniejszy jest naturalny wygląd pacjentki, a nie narzucanie jednego, sztywnego wzorca piękna.

Podobnie jest z wygładzaniem zmarszczek

Istnieje metoda oparta na jednym z najstarszych leków stosowanych w medycynie estetycznej, ale podawana w mniejszych dawkach. Pozwala ona uzyskać widoczne rezultaty już po kilku dniach od zabiegu. Co więcej, nie blokuje całkowicie funkcji mięśni, dzięki czemu nadal można swobodnie wyrażać emocje. Można śmiać się, złościć i dziwić się, a jednocześnie „baby botoks” – o nim mowa – będzie dbał o to, żeby zmarszczki nie były zbyt wyraźne. 

lekarz medycyny estetycznej krakow botox krakow
Jeśli myślisz o skutecznym usuwaniu zmarszczek w Krakowie, pomyśl o zabiegu "baby botoks".

Baby botoks” to jeden z najczęściej wykonywanych przeze mnie zabiegów w moim gabinecie w Krakowie. Jeśli zaczniesz go stosować odpowiednio wcześnie, w okolicach trzydziestki, zauważysz dwie rzeczy.

  • Po pierwsze, zmarszczki mimiczne będą znacznie mniej widoczne. Skóra nie będzie się tak silnie marszczyć jak wcześniej.
  • Po drugie, zapobiegniesz powstawaniu zmarszczek statycznych. Ograniczając siłę, z jaką pracują mięśnie odpowiedzialne za mimikę twarzy, opóźnisz pojawienie się zmarszczek statycznych.

Usuwanie zmarszczek - przed i po

Lwia zmarszczka - przykład usuwania zmarszczek, zdjęcie przed

 

Pacjentka na zdjęciu ma 25 lat. Podczas wizyty zastosowałyśmy zabieg „baby botoks” do usuwania zmarszczek na czole. Po prawej stronie możesz zauważyć efekt uzyskany po dwóch tygodniach. Zmarszczki są widocznie wygładzone, a mimika twarzy jest naturalna. Nie było potrzeby robienia „botoksu na blachę” ani stosowania innych skomplikowanych metod. Wystarczył jeden zabieg trwający pół godziny.

 

Skoro już wiesz jakiego efektu możesz spodziewać się po “baby botoksie”, nie pozostaje Ci nic innego niż dowiedzieć się, jak przebiega wizyta w moim gabinecie. 

 

 A jeśli masz ochotę już teraz umówić się na wizytę w moim gabinecie medycyny estetycznej w Krakowie, możesz to zrobić rezerwując termin na platformie Booksy:

Post a comment