fbpx

follow us:

Medycyna estetyczna Niepołomice

Medycyna estetyczna Niepołomice

Nasz gabinet znajduje się w Krakowie, jednak naszą ofertę kierujemy również dla mieszkańców Niepołomic.

Medycyna estetyczna w Niepołomicach? Tylko u nas! Zapraszamy do skorzystania z usług doświadczonego eksperta od zabiegów, który pomoże pobudzić produkcję kolagenu i elastyny w skórze czy skutecznie zredukować tkankę tłuszczową. Czym dokładnie zajmujemy się w naszej placówce?

Zabiegi medycyny estetycznej

Proponujemy Ci mezoterapię igłową, której zadaniem jest skuteczne odmłodzenie skóry z wykorzystaniem substancji wprowadzanych w jej głąb. Chcesz wyeliminować oznaki starzenia i zredukować niekorzystny wpływ środowiska na skórę? Jest to zabieg dla Ciebie. Popularnością cieszy się również leczenie bruksizmu, czyli niekontrolowanego zaciskania i tarcia zębami prowadzącego do uszkodzenia szkliwa. Z kolei dostępne u nas stymulatory tkankowe, pomogą zadbać o sprężystość i wygląd naskórka.

Zabiegi z kwasem hialuronowym oraz wszystkie pozostałe procedury przebiegają w bezpiecznych i komfortowych dla pacjentki warunkach. Medycyna estetyczna w Krakowie to szansa na zadbanie o swoje zdrowie i samopoczucie w przyjemnym otoczeniu pod okiem najlepszych specjalistów z branży. Zapraszamy!

Wybierz profesjonalizm i doświadczenie

Interesuje Cię powiększanie ust w salonach medycyny w Niepołomicach lub innych pobliskich miejscowościach? Szukasz szczegółowych informacji o zabiegach wykonywanych w ramach naszych usług? Zajrzyj na strony:

„Starzenie się to stan umysłu.

Należy zachować entuzjazm i ciekawość”

Coco Chanel

kontakt@estetycznerewolucje.pl

tel.: (48) 503 722 734

Instagram