fbpx

follow us:

Medycyna estetyczna Bochnia

Medycyna estetyczna Bochnia

Nasz gabinet znajduje się w Krakowie, jednak naszą ofertę kierujemy również dla mieszkańców Bochni.

Szukasz eksperta medycyny estetycznej w Bochni? Zapraszamy do naszego gabinetu! Oferujemy szereg zabiegów, które pomogą zadbać o jędrną i sprężystą skórę, usuną zmarszczki i dodadzą cerze blasku. Sprawdź, szeroki asortyment usług, wybierz interesującą Cię procedurę i umów się na konsultację!

Stymulatory tkankowe

Pacjenci mogą korzystać z innowacyjnych zabiegów. Biostymulatory i lasery to świetna opcja jeśli zależy Ci na ujędrnieniu skóry. Poddawana działaniu szkodliwych czynników, jak zanieczyszczone środowisko, może wyglądać na zmęczoną i starszą niż jest w rzeczywistości. Po zabiegach usuwających przebarwienia, liftingujących i odżywiających odzyskasz dawny owal twarzy. Znikną kurze łapki i zmarszczki mimiczne, a lekarz wypełni bruzdy lub powiększy usta jeśli tylko odwiedzisz naszą placówkę i zaufasz specjaliście.

Zabiegi medycyny estetycznej w Bochni i regionie

Medycyna estetyczna w Krakowie to sposób na dobry wygląd, a co za tym idzie samopoczucie i pewność siebie. Polecamy Ci mezoterapię igłową, dzięki której masz szansę poprawić napięcie skóry bez wysoce inwazyjnych działań.

Lekarz medycyny estetycznej zajmie się leczeniem bruksizmu, pozbędziesz się nawyku zgrzytania zębami. Z kolei zabiegi z użyciem toksyny botulinowej przeprowadzane w placówkach w Bochni i regionie, wykorzystywane są do leczenia nadpotliwości dłoni, stóp i pach. Zajrzyj:

„Starzenie się to stan umysłu.

Należy zachować entuzjazm i ciekawość”

Coco Chanel

kontakt@estetycznerewolucje.pl

tel.: (48) 503 722 734

Instagram