fbpx

follow us:

Dziękujemy!

Estetyczne Rewolucje – dumny sponsor Hipopotamka Karłowatego

Jeśli czytasz ten tekst, to prawdopodobnie stoisz właśnie w ZOO przed wybiegiem dla hipopotamków karłowatych i podziwiasz te piękne zwierzęta. 

Hipopotamki karłowate to zwierzęta, które potrzebują odpowiedniej pielęgnacji skóry, aby utrzymać jej zdrowy i lśniący wygląd. Ich skóra jest wrażliwa i łatwo ulega uszkodzeniom, dlatego wymaga regularnego nawilżania i ochrony przed promieniowaniem słonecznym.

W naturze hipopotamki karłowate często pływają w wodzie, a ich skóra wytwarza specjalny śluz, który pomaga chronić ich skórę przed promieniowaniem UV i infekcjami. W zoo, hipopotamki karłowate mają specjalne baseny i kąpiele, które zapewniają im odpowiednie warunki do utrzymania higieny skóry.

Jeśli w przeciwieństwie do hipopotamka nie wytwarzasz żadnej substancji która chroniłaby Cię przed szkodliwym działaniem słońca, albo tak jak on chciałabyś mieć idealnie nawilżoną i rozświetloną cerę, możesz to zrobić wybierając jeden z naszych zabiegów. 

Dodatkowo, chcąc podziękować Ci za odwiedziny naszych małych podopiecznych, na hasło „Kto tam? Hipopotam!” dostaniesz 5% zniżki na wybrany zabieg. Promocja ważna jednorazowo. 

  

Dowiedz się więcej na temat naszych zabiegów, takich jak:

estetyczne rewolucje - dumny sponsor hipopotama
Dziękujemy że odwiedzasz ZOO w Krakowie i pomagasz naszym podopiecznym!