fbpx

follow us:

Depilacja laserowa Kraków

Depilacja laserowa Kraków

Niektóre kobiety latami powtarzają te same zabiegi, zanim odkryją depilację laserową w Krakowie.

 

Dla jednych każde golenie maszynką kończy się masakrą. Golą się pod włos, żeby skóra była choć trochę gładsza. Chwila nieuwagi i kończysz z rankami, podrażnieniem, zaczerwienieniem, pieczeniem. Pół biedy gdy zatniesz się goląc nogi, ale w okolicy bikini – to dopiero koszmar.

 

Niektóre stawiają na wosk lub pastę cukrową. Brak włosów przez miesiąc brzmi kusząco, ale za jaką cenę? Możesz wybrać pastę, która przylepia się do włosków zamiast do skóry, ale i tak wiąże się to z wyrywaniem ich na żywca. Nawet Ryan Gosling nie jest tego wart 😉

 

To sprawia, że kiedy po latach męczącego woskowania odkrywają, jak działa depilacja laserowa, uznają to za coś niesamowitego.

laserowa depilacja Kraków
Laserowa depilacja zwykle usuwa włosy już po pierwszej wizycie, często na całe życie

Jak działa depilacja laserem?

Laser strzela wiązką światła o jednakowej długości. To sprawia, że łatwiej ją kontrolować bez obaw, że poparzę skórę wokół włosa. Podczas zabiegu melanina, czyli barwnik który odpowiada za kolor włosów, pochłania światło. Wewnątrz cebulki zamienia je na ciepło, które wypala włos od środka.

 

W ten sposób Ty pozbywasz się mieszków włosowych, które odpowiadają za rośnięcie włosów, a owłosienie nie ma z czego rosnąć. 

 

Być może po kilku wizytach niektóre włoski nadal będą wyczuwalne. Nawet jeśli, to dobry laser sprawi, że i tak będą o wiele cieńsze, jaśniejsze i delikatniejsze.  

Czy depilacja laserowa boli?

Powiedzmy sobie szczerze.

Tak, depilacja laserem boli.

Czasem trochę mniej, czasem nieco bardziej. Po prostu ciało nie jest przygotowane na taki strzały laserem. Wiele zależy od okolicy, którą depilujesz. Usuwanie włosków z okolicy bikini zwykle będzie bardziej bolesne, niż gdy głowica przejeżdża po łydkach. Do tego pytanie, jaki jest Twój próg bólu. Dla jednych usuwanie włosów z nóg będzie nieznośna, inne nawet nie mrugną przy głębokim bikini. 

Ile zabiegów potrzeba, by usunąć włosy na stałe?

Zadziwiające jest jak każdy inaczej reaguje na laser. Jedną kobietę zachwyca efekt po 4 zabiegach. Inna potrzebuje nawet 7, 8 wizyt.

 

Dlaczego tak się dzieje?

 

Laser uderza we włosy które są w fazie wzrostu. Szacujemy, że podczas wizyty około 20-30% z nich będzie właśnie w tym momencie, kiedy są najbardziej podatne na niszczące działanie lasera.

 

Dla pełnych efektów, sugerujemy cykl sześciu wizyt, z przerwą od czterech do sześciu tygodni. To pozwoli wyłapać większość włosków w fazie wzrostu i skutecznie się ich pozbyć. 

Depilacja laserowa to nowy, wygodny sposób na pozbycie się szybko odrastających włosów
Usuwanie włosów laserem to nowy, wygodny sposób na pozbycie się szybko odrastających włosków

Wybierz dobry gabinet kosmetologiczny w Krakowie

Dowiedz się więcej na temat zabiegów, które oferujemy w naszym gabinecie medycyny estetycznej i kosmetologii w Krakowie:

Depilacja laserowa łydek

240;-

Depilacja laserowa pośladków

200;-

Depilacja laserowa ud

300;-

Depilacja laserowa bikini

od 220;-

Depilacja laserowa wąsika

100;-

Depilacja laserowa całych nóg

500;-

Depilacja laserowa pach

350;-

Depilacja laserowa nóg i pach

800;-

Depilacja laserowa pach i bikini

600;-